Τετάρτη 2 Απριλίου 2014

ΤΩΡΑ: Ημίχρονο στο Ολυμπιακός - ΠΑΟΚ [ΣΚΟΡ]

Γκολ και νεύρα

Με 4 λεπτά καθυστερήσεις έληξε το πρώτο ημίχρονο της αναμέτρησης Ολυμπιακός - ΠΑΟΚ, με το σκορ να είναι...

2-1 υπέρ του Ολυμπιακού.

Ο Ολυμπιακός προηγήθηκε νωρίς 2-0 με τέρματα των Τσόρι και Φουστέρ όμως ο Αθανασιάδης με τη συμπλήρωση μισής ώρας αγώνα, κατάφερε να μειώσει σε 2-1. Ακολούθησαν νεύρα ανάμεσα στους παίκτες των δύο ομάδων με τον Καλογερόπουλο να δείχνει κόκκινη κάρτα στον Στοχ επειδή έσπρωξε τον Βαλντέζ και κίτρινη στον Φουστέρ, ο οποίος έσπρωξε τον Αθανασιάδη. Μετά την ολιγόλεπτη διακοπή, οι δυο ομάδες δεν βρήκαν ρυθμό ενώ ο ΠΑΟΚ πραγματοποίησε και την πρώτη του αλλαγή με τον Λούκας να παίρνει τη θέση του Βούκιτς